Starosta Jeleniogórski serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3) - „Strategia Rozwoju Sudety 2030”.
Konsultacje mają na celu zebranie Państwa uwag, opinii i propozycji odnośnie do projektu dokumentu, który nosi nazwę „Strategia Rozwoju Sudety 2030”.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się dnia 09.07.2018 r. godz. 13.00-15.00 w Jeleniogórskim Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej – Książnica Karkonoska, ul. Bankowa 27, 58-500 Jelenia Góra.

Z treścią strategii można zapoznać się pod adresem, gdzie również zamieszczono formularz do zgłaszania uwag.